КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 23 ОКТ. 2019, 06:11
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АВГУСТ » 12 » КУРАЈЧКИ СРЕДБИ
11:40
КУРАЈЧКИ СРЕДБИ
14 /01/од 20:00 часот ке се одржат Курајчки Средби 2010
Ве покануваме  сите кои сакате да присуствувате на оваа забава и дружење,кое е со цел
да се сретнеме  сите на едно место после долго време (можеби и децении)
Вечерта ке е збогатена со пијалок храна , а за музичкиот дел ке се погрижи групата Маестрал  од Битола
Повелете дојдете на Курајчкото средсело да поминиме уште една убава вечер сите заедно
 
Посети: 643 | Додадено од:: KURAJCA | Место: КУРАЈЧКИ СРЕДБИ 2010 | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 0
Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АВГУСТ 2010  »
непонвтосречетпетса
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019