КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 23 ОКТ. 2019, 05:39
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АВГУСТ » 17 » ПОДНЕСЕНО БАРАЊЕТО ЗА ИЗМЕНИ НА ОДЛУКИТЕ НА СОВЕТОТ
10:34
ПОДНЕСЕНО БАРАЊЕТО ЗА ИЗМЕНИ НА ОДЛУКИТЕ НА СОВЕТОТ
Како што беше договорено на заедничката средба помегу претседателот на Мз Куратица и директорот на ЈП Охридски Комуналец, На 13.08.2010 Советот на МЗ Куратица го поднесе барањето за измени на одлуките од Септември 2009 год.

Се надеваме дека советот  веке на следната Седница ке ги усвои овие измени.


Со почит
Совет на Месна Заедница с.Куратица

Ангелоски Горан

Посети: 1728 | Додадено од:: KURAJCA | Место: KURATICA | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 0
Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АВГУСТ 2010  »
непонвтосречетпетса
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019