КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 23 ОКТ. 2019, 06:34
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АПРИЛ » 18 » ЕКОЛОГИЈА
14:10
ЕКОЛОГИЈА
На само неколку км од Охрид, поточно на правец за Битола  покрај патот наместо на одредени места предвидени за паркинг , да не ве изненади што ке ве пречека .И покрај високите казни што се предвидени сепак совеста на граганите останува иста.
Дали задолжените инспектори воопшто не знаат што ни се случува , или навистина не можат да се справат со неразбраните , несовесни.... грагани.

Во следните неколку слики одлучете сами дали заслужуваме ваква Македонија
Охрид-Битола губре
Посети: 684 | Додадено од:: KURAJCA | Место: ОХРИД-БИТОЛА(панорама) | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 0
Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АПРИЛ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019