КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 23 ОКТ. 2019, 06:53
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АПРИЛ » 23 » ИНТЕРНЕТ И КОМПЈУТЕР ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ
23:56
ИНТЕРНЕТ И КОМПЈУТЕР ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ
ВЛАДАТА СО СВОИТЕ ПРОЕКТИ, НАЈАВУВАШЕ ИНТЕРНЕТ И КОМПЈУТЕР ЗА СЕКОЕ ДЕТЕ АМА НЕКАКО НЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ ПРОЕКТИТЕ.

Поточно во основното Училиште во с.Куратица одамна е поставена инсталацијата за интернет за секое дете, ама никако да функционира. веке неколку месеци интернетот од страна на T-Home е активиран ама практично не функционира.
Училиштето времено  користи интернет од Месната Заедница.
Дали се плакаат сметките на НУЛА потрошени МБ или воопшто не е активен интернетот?

За какво недоразбираwе или неажурност на техничката служба на  T-HOME. останува да видиме во наредните денови.
Посети: 560 | Додадено од:: KURAJCA | Место: KURATICA | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 0
Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АПРИЛ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019