КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 22 ЈАН. 2020, 11:27
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » ЈАНУАРИ » 20
прегледи: 521 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 20 ЈАН. 2010 | Коментари (0)

Веќе една деценија, на празникот Свети Василиј, или во народот попознат како Стара Нова година, сите патишта водат во ова охридско село.
Прикачување: Image 1
прегледи: 591 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 20 ЈАН. 2010 | Коментари (0)

КАЛЕНДАР
«  ЈАНУАРИ 2010  »
непонвтосречетпетса
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2020