КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 22 ЈАН. 2020, 13:42
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » МАЈ » 26
Деновиве црковниот одбор од с.Куратица започна со реконструкција на малото црквиче Св.Симеон кое се наоѓа во самото село
прегледи: 745 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 26 МАЈ 2010 | Коментари (0)

КАЛЕНДАР
«  МАЈ 2010  »
непонвтосречетпетса
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2020