КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 23 ОКТ. 2019, 05:38
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АПРИЛ » 23 » КУРАТИЦА:ВОЛИНО
00:17
КУРАТИЦА:ВОЛИНО
ФК РУДАР :САТЕСКА 3:1 , ДЕНЕС СЕ ОДИГРА РЕДОВЕН НАТПРЕВАР  НА КОЈ РУДАР ПОБЕДИ ПРОТИВ САТЕСКА
Посети: 616 | Додадено од:: KURAJCA | Место: КУРАТИЦА | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 1
0   Spam
1 thestriker   (23 АПРИЛ 2010 21:45)
пеце напаѓачот е најплатен во клубот, со премија од 5 евра за постигнат гол :)

Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АПРИЛ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019