КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
ЧЕТВРТОК, 14 НОЕ. 2019, 19:26
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » АПРИЛ » 25 » РАКОМЕТ ИЛИ ФУДБАЛ ?
21:52
РАКОМЕТ ИЛИ ФУДБАЛ ?
НА ВЧЕРАШНИОТ НАТПРЕВАТ ЗА КУПОТ НА БИЛЈАНИНИ ИЗВОРИ ПОМЕЃУ ФК РУДАР И ЛОТЕКОМПАНИ  , РУДАР НЕМОЖЕШЕ ДА ГИ ДОБОИ ГОЛОВИТЕ ШТО ГИ ПРИМИ ОД ПРОТИВНИКОТ .
ПОТОЧНО  СО РЕЗУЛТАТ 1:9, ПА НЕЗНАЕШЕ ПУБЛИКАТА ДАЛИ ИГРААТ ФУДБАЛ ИЛИ РАКОМЕТ.  МОЖЕБИ ПОВЕКЕ СРЕЌА СЛЕДНИОТ ПАТ.... ПОДОБРИОТ ПОБЕДУВА
Посети: 601 | Додадено од:: KURAJCA | Место: КУРАТИЦА | Оценка: 0.0/0
Вкупно коментари: 1
0   Spam
1 The Striker   (25 АПРИЛ 2010 23:56)
Sledniot pat koga ke se plasirame 2 liga

Само регистрирани корисници можат да додадат коментар
[ Регистрација | Пријвисе ]
КАЛЕНДАР
«  АПРИЛ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2019