КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 22 ЈАН. 2020, 11:19
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » ЈУЛИ » 21

Со новите сметки за подигање на отпадот, на жителите на селото Куратица им стигна "Честитка” од Директорот на јавното претпријатие. Дополнителна сума за Јавна чистота  во селото.

прегледи: 753 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 21 ЈУЛИ 2010 | Коментари (0)

КАЛЕНДАР
«  ЈУЛИ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2020