КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 22 ЈАН. 2020, 12:55
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » ЈУЛИ » 09
Иницијативниот и Црковниот одбор изминатиов месец интензивно работат на подготовките за осветување на црквата СВ Богородица с.Куратица
прегледи: 742 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 09 ЈУЛИ 2010 | Коментари (0)

После големата зима, и врнежливата пролет, речиси сите околни шумски патишта  во Куратица беа оштетени. ....
прегледи: 814 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 09 ЈУЛИ 2010 | Коментари (0)

КАЛЕНДАР
«  ЈУЛИ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2020