КУРАТИЦА
Главна | Регистрација | Пријвисе
 
СРЕДА, 22 ЈАН. 2020, 11:21
ДОБРЕДОЈДЕ гостин | RSS


СРЕЌЕН РОДЕНДЕН :
Meine IP
 
МЕНИ
РЕГИСТРАЦИЈА
ПРЕБАРУВАЊЕ


Meine IP
Главна » 2010 » ЈУЛИ » 23

Своево обраќање до Охридската јавност ќе го започнам со последниот пасус од Вашата реакција:

Г-дине Алчев,

НА ЕДЕН ПРЕТСЕДАТЕЛ НА МЕСНА ЗАЕДНИЦА ВО СЕЛОТО КУРАТИЦА НИКОГАШ, повторувам НИКОГАШ НЕ МУ Е СВОЈСТВЕНО И НЕ  МУ ПАЃА НА ПАМЕТ, НАПРОСТО НЕ Е ВО НЕГОВИОТ МЕНТАЛИТЕТ ДА МАНИПУЛИРА СО СВОИТЕ СОСЕЛАНИ ИЛИ БИЛО КОЈ ДРУГ ГРАЃАНИН
прегледи: 715 | Додадено од: KURAJCA | Датум: 23 ЈУЛИ 2010 | Коментари (0)

КАЛЕНДАР
«  ЈУЛИ 2010  »
непонвтосречетпетса
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВА
ПРАШАЊА
Оценете ја нашата веб страна
Вкупно одговори: 85


ДРУГАРИ
СТАТИСТИКА

вкупно присутни 1
гости: 1
корисник: 0
 
kuratica© 2020